Obecnie na rynku aranżacji wnętrz mamy do czynienia z dominacją stylu minimalistycznego. Modne są zatem proste, klasyczne formy, bez zbędnych ozdób oraz detali, które nadają pomieszczeniom elegancji, wprowadzają w nich ład i harmonię.

Urządzając kuchnię według najnowszych trendów, mamy do wyboru wielce bogatą ofertę urządzeń AGD, które nie zdominują wnętrza, jednocześnie zaś nadadzą mu charakteru. Znakomitym wyborem będzie nowoczesny okap ścienny Franke EVO. To ukłon w stronę piękna i szyku, jak również najwyższego komfortu.

Niezwykle gustowny design, doskonałe wykończenie z białego lub czarnego szkła nadaje mu lekkości i subtelności, lecz również przyciąga uwagę i stanowi wyróżniający się element w wyposażeniu kuchni.

Okap charakteryzuje się niezwykłą łatwością obsługi, funkcjonalnością, zaś przede wszystkim wysoką wydajnością i cichą pracą. Na biegu intensywnym może oczyścić aż 560 m3 w ciągu godziny, co zapewnia maksymalny komfort podczas przyrządzania posiłków oraz skutecznie i dyskretnie oczyszcza powietrze.

Prezentowana linia okapów EVO to także wynik zaangażowania firmy Franke w rozwój technologii, które oszczędzają energię. Okap wyposażony został w nowoczesny silnik Energy, jak również w energooszczędne oświetlenie LED.

Klasyka, umiar oraz elegancja są zawsze na czasie, dlatego styl minimalistyczny w aranżacji wnętrz ma coraz więcej zwolenników, zaś przygotowanie posiłków w harmonijnie urządzonej kuchni jest po prostu przyjemniejsze i może być naprawdę relaksujące.