Urządzanie małych łazienek bywa często aranżacyjną łamigłówką. Aby zainspirować właścicieli niewielkich wnętrz, marka Deante wzięła pod lupę różne typy pomieszczeń. We współpracy z projektantkami powstały propozycje dedykowane singlom, rodzinom oraz seniorom, o powierzchni 3, 5 i 7 mkw. W ramach projektu „Małe łazienki” firma podpowiada, co należy zrobić, żeby nieduże łazienki były zarówno estetyczne, jak też funkcjonalne.

W Polsce dominują małe łazienki, będące nieodłącznym elementem mieszkań w blokach z wielkiej płyty. Aranżacja tego typu pomieszczeń jest zazwyczaj bardzo problematyczna. Deante postanowiło jednak potraktować małe łazienki jako wyzwanie, a nie przykrą konieczność, z którą zmagają się przysłowiowi Kowalscy.

– Połączyliśmy nasze 25-letnie doświadczenie w branży łazienkowej z potrzebami płynącymi z rynku i tak powstał projekt „Małe łazienki”, który zrealizowaliśmy przy współpracy z trzema architektkami wnętrz. Stanowi on skarbnicę wiedzy, przydatną dla każdego, kto chciałby urządzić małe pomieszczenie w funkcjonalny oraz oryginalny sposób. Pokazujemy rozwiązania, zawierające konkretne wskazówki, pomocne m.in podczas doboru produktów – komentuje Anna Kowalska, Z-ca Dyr Handlowego ds Marketingu w firmie Deante.

W projekcie „Małych łazienek” powstał praktyczny katalog on-line, który zawiera materiały poradnikowe i wizualizacje. Czytelnicy dowiedzą się z niego, jak przygotować się do remontu, jak rozmieścić poszczególne sprzęty, schowki i oświetlenie, jak również co zrobić, by łazienka nabrała indywidualnego charakteru. Głównym elementem katalogu jest dziewięć wizualizacji łazienek dla singli, rodzin oraz seniorów, każda w kombinacji 3, 5 i 7 mkw. Pomieszczenia zostały zaprojektowane przez doświadczone architektki wnętrz: Joannę Sokołowską, Magdalenę Nowak i Danutę Fąk, które przystosowały najnowsze zagraniczne trendy do polskich realiów. Co więcej, katalog zawiera rzuty pomieszczeń i szczegółowe kosztorysy z orientacyjnymi cenami wykorzystanych produktów.

Istotnym udogodnieniem jest aplikacja, dzięki której można sprawdzić, jak produkty Deante prezentują się w łazienkach, przygotowanych przez projektantki. Użytkownicy mogą podmieniać baterie umywalkowe, natryski, deszczownie, zestawy podtynkowe, a także panele, wybierając je z dostępnej listy. Aplikacja pokazuje, które produkty do siebie pasują oraz jak wyglądają na tle różnych kolekcji płytek.

Wszystkie informacje na temat projektu, wraz z aplikacją i katalogiem do pobrania, są dostępne na stronie: www.deante.pl/male-lazienki.

7mkw rodzina_Joanna Sokolowska

5mkwrodzina_Danuta Fak

5mkwsingiel_Joanna Sokolowska

3mkwsingiel_Danuta Fak