Black & white to kolorystyka, która prawdopodobnie nigdy się nie znudzi. Jeśli dodamy do niej funkcjonalne rozwiązanie, otrzymamy wówczas produkt idealny. Wszystkie te cechy łączą w sobie baterie kuchenne Aster marki Deante.

Nowa armatura Aster z wyjmowanymi wylewkami i interesującymi wykończeniami jest  dla osób, które cenią wygodę oraz nowatorskie wzornictwo. Wyważone proporcje, funkcjonalna słuchawka, ułatwiająca codzienne prace w kuchni, a także zestawienie chromu z kolorem to idealna mieszanina cech. Najnowsze baterie od firmy Deante nadadzą wnętrzom nowoczesny styl. Miłośnicy czystego minimalizmu mogą sięgnąć po wersję z białym elementem korpusu, natomiast fani mocniejszych akcentów – wersję czarną.

Łatwa do odkręcenia słuchawka pomaga zachować czystość oraz ułatwia opłukiwanie komory zlewozmywaka. Dzięki niej mycie naczyń, warzyw i owoców, jak również napełnianie wysokich naczyń, takich jak garnki i wazony, jest dużo prostsze.

Baterie Aster są wykonane z bardzo dobrej jakości miedzi oraz wyposażone w wysokiej klasy głowice ceramiczne, są objęte 7-letnią gwarancją.