Kolorowe szkło sprawia, że wnętrza wyglądają na jaśniejsze i większe. To element dekoracyjny, który jest charakterystyczny dla nowoczesnego stylu wykończenia wnętrz. Właściwe zastosowanie szkła stanowi często główny punkt całej misternej aranżacji. Szkło może przyjmować różne formy dekoracji, przezroczyste, mlecznobiałe, strukturalne czy też z nadrukowaną, barwną grafiką.

Zastosowanie frontów meblowych z kolorowego szkła tworzy nowy wymiar w połączeniu kuchni czy jadalni z salonem. Ciekawym pomysłem aranżacyjnym jest również szklana ściana we wnętrzu kuchennym, zapewniająca niezwykle efektowny wygląd. Nie dość, że może świetnie zastąpić tradycyjne kafelki, to jeszcze podnosi poziom higieny, ułatwiając zmywanie. Należy przy tym zauważyć, że szkło jest przyjazne alergikom, gdyż jest odporne na bakterie, roztocza i grzyby.

Meble udekorowane szkłem to prosty sposób na przemianę zwykłego wnętrza w reprezentatywne i luksusowe pomieszczenie. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest zainstalowanie szklanych powierzchni w szafach z przesuwanymi drzwiami albo też szklanych przechodnich drzwi.

komandor_colorimo_sypialnia

szafa2