Czy nie macie wrażenia, że nasze kuchenne eksperymenty najczęściej ograniczają się jedynie do urozmaicenia menu? A gdyby tak metamorfozie poddać nie tylko zawartość talerza, lecz i wnętrze kuchni? Dostępne w niezliczonej ilości wzorów inspirujące naklejki to szybki oraz bezpieczny sposób na udekorowanie dowolnej powierzchni oraz stworzenie magicznej atmosfery, która sprzyjać będzie kulinarnym przygodom.

Sprytne sztuczki aranżacyjne
Każdemu z nas zdarza się myśleć o zmianie kuchennej aranżacji, jednak wszelkie tego typu marzenia rozwiewa ponura wizja przedłużającego się remontu. Alternatywą dla angażujących czas i budżet prac budowlanych mogą stać się naklejki dekoracyjne Myloview. Do ich produkcji zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały, takie jak proekologiczne, certyfikowane tusze lateksowe, dzięki którym dekoracyjne motywy nie są podatne na blaknięcie, jak również opierają się działaniu wysokich temperatur oraz panującej w kuchni wilgoci. Z pomocą naklejek można zmienić wygląd nie tylko samych ścian, lecz dzięki witrażowej technologii nadruku, także wszelkich szklanych powierzchni, takich jak drzwi, blaty i witryny szafek. Co więcej z powodzeniem zastąpią one tradycyjne kafelki oraz zadbają o higienę oraz estetykę wnętrza kuchni.

Apetyczne wnętrze
Natchnione folklorem wzory łowickie, kwiatowa łąka, panorama wielkiego miasta, bezchmurne niebo, geometryczna mozaika – dzięki nim każdy spośród pojawiających się w wyobraźni wzorów możne stać się elementem kuchennego wystroju. Niemalże nieskończona ilość dekorów pozwala na dobranie dowolnego motywu, który podkreśli atmosferę wnętrza lub stanie się kluczowym akcentem całej aranżacji. Co więcej naklejkom w kilka chwil można przywrócić nieskazitelny wygląd, przecierając ich powierzchnię wilgotną ściereczką. Wykorzystanie pasujących do wnętrza naklejek sprawi, że funkcjonalna kuchnia przeistoczy się
w najbardziej oryginalny, a także stylowy zakątek całego domu.

żródło: Myloview – myloview.pl

 fot1

fot3

fot7